пр. Московский 52, 4 этаж, Харьков, Украина, тел. +38(057)7319580

 

Felix, qui potuit rerum cognoscere causas
Главная » О компании » Новости компании » Круглий стіл Відділення АПУ в Харківській області на тему: «Практика перевірок та оскарження рішень податкових органів»

Круглий стіл Відділення АПУ в Харківській області на тему: «Практика перевірок та оскарження рішень податкових органів»

ХАРКІВ — 27 жовтня 2011 року. Відбувся круглий стіл Відділення АПУ в Харківській області на тему: «Практика перевірок та оскарження рішень податкових органів». У круглому столі взяли участь 15 учасників, серед яких були представники юридичних фірм FELIX, «Кібенко, Оніка і партнери», «Літіс», ILF, «Делькредере», АБ «Юргазенерго», приватні нотаріуси та юристи підприємств. 

Доповідачами виступили Оксана Кобзар, партнер ЮФ FELIX, та Костянтин Носов, юрист ЮФ FELIX. Вони висвітлили актуальні питання правозастосування практики у сфері податків, які були пов’язані з прийняттям Податкового кодексу та стали тенденцією 2011 року. Акценти доповідей: нові нюанси податкових перевірок, негативні зміни у судовій практиці, прогнозування нових напрямів практики оскарження податкових рішень.

Тематика круглого столу викликала жваву дискусію серед учасників. Багатьом з присутніх не раз доводилось побувати на «передовій» протистояння з податківцями, завдяки чому відбувся обмін досвідом участі у перевірках та їх оскарженні. Цікаво та емоційно учасники зустрічі дискутували з приводу оскарження податкових рішень, винесених на підставі висновків про нікчемність угод (відсутність реальних господарських операцій). Надзвичайно актуальною для юристів регіону є тема оскарження рішень про анулювання свідоцтв платників ПДВ. Дискусія розгорнулася також навколо питання зловживання податківцями правом проведення позапланових перевірок і, відповідно, оскарження платниками дій та наказів про проведення таких перевірок.

design by Andrew Grachev
СКИДКА 20%