пр. Московский 52, 4 этаж, Харьков, Украина, тел. +38(057)7319580

 

Felix, qui potuit rerum cognoscere causas
Главная » О компании » Новости компании » Оксана Кобзар поділилась досвідом юридичного супроводу зовнішньоторговельних операцій

Оксана Кобзар поділилась досвідом юридичного супроводу зовнішньоторговельних операцій 

27 червня 2014 року Відділення АПУ в Харківській області провело майстер-клас з питань юридичного супроводу імпортно-експортних операцій

Учасниками заходу стали практикуючі юристи юридичних фірм (ILF, «Apec», «Шкребець і партнери». FELIX), а також представники консалтингових та виробничих компаній, державних органів («ФАКТОР». «Профітсервіс», «Спец агрегат станок» та інші).

У ході заходу голова Відділення АПУ в Харківській області Оксана Кобзар поділилась досвідом юридичного супроводу зовнішньоторговельних операцій. У тому числі учасники активно обговорили проблеми визначення митної вартості та класифікації імпортного товару, визначення країни походження та контролю за дотриманням нетарифних заходів при імпорті.

Інтерес учасників майстер-класу ви кликали питання захисту інтересів клієнтів у ході справ про порушення митних правил. Теми майстер-класу пані Оксана проілюструвала на прикладах з практики — аудиторії продемонстровані копії документів, що супроводжували імпортні операції і процес митного контролю, акцентуючи увагу на допущених митною службою порушеннях при складанні документів.

Оксана Кобзар також надала низку практичних порад з підготовки до імпортних операцій, обрання митного режиму та типу декларації, організації процесу листування з митними органами та митних консультацій, оскарження рішень митниці, ведення справ про порушення митних правил.

 

design by Andrew Grachev
СКИДКА 20%