пр. Московський 52, 4 поверх, Харків, Україна, тел. +38(057)7319580

 

Felix, qui potuit rerum cognoscere causas
Головна » Про компанію

FELIX працює у сфері бізнес-права з 2006 року. Сьогодні команда FELIX - це 2 партнера, 10 основних юристів, штат радників і помічників, які разом забезпечують правовий супровід діяльності близько ста підприємств різних галузей. Локальні проекти FELIХ реалізує в будь-якому регіоні за допомогою партнерських компаній в Україні. Залежно від завдання для роботи в клієнтських проектах ми залучаємо аудиторів, бухгалтерів, економістів, фахівців у сфері менеджменту та маркетингу, технічних фахівців. Для реалізації міжнародних проектів ми залучаємо партнерів з Лондона, Нью-Йорка, Варшави, інших міст і готові сформувати команду для роботи в будь-якій юрисдикції.

Облік і звітність

Для управлінського обліку та надання звітності клієнту на будь-якому етапі виконання проекту ми використовуємо професійну білінгову систему одного з провідних розробників спеціалізованого програмного забезпечення.

Сервіс та конфіденційність

Наша система взаємодії з клієнтом забезпечує якісний, комфортний сервіс і дотримання конфіденційності. Інформація та документи клієнтів охороняються адвокатською таємницею, систематизовані в архіві і хмарному сховищі даних. Доступ до сховищ документів і даних обмежений як юридично (адвокатською таємницею), так і фізично. Зберігання електронних документів та користування поштовим сервісом здійснюється на платформі Microsoft Office 365, що, за даними компанії Microsoft, відповідає стандартам безпеки ISO / IEC 27001, Директиві про захист даних ЄС (через підписання арбітражних повідомлень), і Закону про спадкоємність страхування та звітності в галузі охорони здоров'я США, федеральному Закону про управління інформаційною безпекою (англ. FISMA), що дозволяє використовувати ПЗ державним організаціям США (http://ru.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Office_365 #. D0.91.D0.B5. D0.B7.D0. BE.D0.BF.D0.B0.D1.81.D0.BD.D0.BE.D1.81.D1.82.D1.8C).

Форми роботи

FELIX використовує всі зручні для клієнтів форми надання послуг і системи оплати - погодинна оплата, фіксована оплата, гонорар успіху, абонентське обслуговування.

Разом з тим ми віддаємо перевагу абонентському обслуговуванню через його зручність - як для клієнта, так і для компанії. Абонентське обслуговування дозволяє забезпечити постійний доступ до юридичної допомоги, оперативне реагування, щоденне спілкування по телефону, скайпу, електронною поштою без необхідності попередньо погоджувати умови надання кожної послуги. Кожного клієнта обслуговують одночасно всі фахівці компанії, кожен у своїй практиці. Разом з тим обслуговування клієнта здійснюється тільки через партнерів, які особисто контролюють всі справи клієнта, що знаходяться у виробництві юристів. Клієнт має постійний і необмежений доступ до партнерів і право на отримання консультації, звіту і прогнозу в будь-який момент. Партнери накопичують, систематизують, узагальнюють досвід компанії, забезпечують його успадкування. Ми знаємо історію кожного члена клієнтського «клубу» і цінуємо його довіру, тому наші основні зусилля спрямовані на якісне обслуговування постійних клієнтів. Абоненти регулярно отримують дайджест новин законодавства, аналітику наших фахівців, беруть участь у заходах для клієнтів.

Принципи взаємовідносин з клієнтами

Наші клієнти - талановиті підприємці, які змінюють світ навколо себе. Ми причетні до цього. Тому ми - щасливі люди, любимо свою справу і віримо в неї.

Ми цінуємо довіру і розуміємо свою відповідальність, отже, маємо власні стандарти:

- Постійно бути на зв'язку;

- Працювати оперативно і прозоро;

- Не просто слухати, а й чути;

- Враховувати специфіку бізнесу клієнта і розуміти її;

- Бути чесними в прогнозах, компетентними в оцінках, відвертими в питаннях відносин з клієнтом;

- Спрямовувати зусилля на результат, оцінювати ефективність кожної дії;

- Строго дотримуватися конфіденційності.

Успішний бізнес - це синергія знань, зусиль, підприємницького таланту, дає якісний продукт, ефективний менеджмент, правильне управління ризиками та необхідний фінансовий результат. Внеском FELIX в успіх клієнта може стати наша компетенція. Ми любимо свою роботу, віримо в те, що робимо, і працюємо для того, щоб захищати і примножувати цінності клієнта.

Свою місію ми бачимо в тому, щоб підтримувати найвищі стандарти надання юридичних послуг, об'єднати в компанії кращих фахівців, що володіють глибоким розумінням бізнесу.

 

 

Felix, qui potuit rerum cognoscere causas

Щасливий той, хто зміг пізнати причини речей (Вергілій)

design by Andrew Grachev
ЗНИЖКА 20%